Garmin

Innowacyjna technologia GPS w urządzeniach nawigacyjnych dla ratowników działających w terenie.

Garmin to międzynarodowa firma założona w 1989 roku przez Gary’ego Burrella i Mina Kao. Jest znana głównie z produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń GPS dla różnych sektorów, w tym lotnictwa, morskiego, samochodowego, outdoorowego i sportowego.

Produkty Garmin, początkowo skoncentrowane na nawigacji morskiej i lotniczej, szybko stały się popularne wśród konsumentów dzięki precyzyjnym odbiornikom GPS do samochodów, rowerów, zegarków sportowych i innych urządzeń przenośnych. Firma stała się jednym z liderów rynku w zakresie nawigacji GPS, oferując klientom nie tylko sprzęt, ale także mapy, aktualizacje i oprogramowanie pomocnicze.

Dzięki innowacjom technologicznym i ciągłemu rozwijaniu oferty, Garmin utrzymuje silną pozycję na rynku elektroniki konsumenckiej i profesjonalnej.

Produkty

Dzięki zaawansowanym funkcjom nawigacyjnym, solidnej budowie i dużemu 5-calowemu ekranowi, Montana 700 jest idealnym wyborem dla kierowców quadów i innych pojazdów terenowych.

Bez względu na tereny jakie przemierzasz, potrzebujesz sprzętu na którym możesz polegać. Monitoruj i szkol swoje psy w różnych warunkach przy użyciu przenośnego urządzenia wyposażonego w czytelny 3,5-calowy ekran dotykowy i ergonomiczny układ sześciu przycisków.

Nawigacja podręczna GPS z obsługą wielu satelitów, czujnikami i mapami Europy TopoActive. To zaawansowane urządzenie GPS z 3-calowym kolorowym ekranem i preinstalowanymi mapami umożliwi Ci planowanie jeszcze więcej tras i sprawne poruszanie w każdym terenie.

Nawigacja podręczna GPS z obsługą wielu satelitów i czujników. To zaawansowane urządzenie GPS z 3-calowym kolorowym ekranem umożliwi Ci planowanie jeszcze więcej tras i sprawne poruszanie w każdym terenie.

Nawigacja GPS obsługująca różne systemy GNSS z wbudowanymi czujnikami. Poznaj więcej dzięki temu solidnemu narzędziu do nawigacji z 2,6-calowym kolorowym ekranem i preinstalowanymi mapami dla lepszej dokładności śledzenia w terenie.

Nawigacja obsługująca różne zakresy GNSS. Poznaj więcej z tym solidnym narzędziem nawigacyjnym o 2,6-calowym kolorowym ekranie i wstępnie zainstalowanymi mapami dla wyższej dokładności lokalizacji w każdym terenie.