MOTOTRBO™ R7 to przenośny radiotelefon cyfrowy oferujący wyraźny i konfigurowalny dźwięk, rozbudowane funkcje łączności oraz wytrzymałą i niezawodną konstrukcję. Zaawansowane przetwarzanie dźwięku gwarantuje, że Twój głos będzie zawsze zrozumiały, a wytrzymała konstrukcja urządzenia jest gotowa do pracy w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo R7 jest wyposażony w najnowsze opcje łączności Wi-Fi i Bluetooth®, co oznacza, że Twoje urządzenie jest gotowe na rozwój Twoich systemów.

Przygotowany na wszystko

Radiotelefon MOTOTRBO R7 zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o potrzebach łączności Twojego zespołu. Wyposażony w Wi-Fi i Bluetooth – zawsze umożliwia komunikację z Twoim zespołem.

Głośno i wyraźnie

Dzięki eliminacji hałasu i głośności R7 sprawdza się doskonale tam, gdzie łączność audio może być wyzwaniem, aby zespół mógł słyszeć i być słyszanym niezależnie od miejsca działania.

Motorola MOTOTRBO™ R7

MOTOTRBO R7 umożliwia członkom zespołu wyraźną komunikację w sytuacjach, gdy ma to największe znaczenie. Funkcja adaptacyjnej redukcji szumów z dwoma mikrofonami zapewnia ich tłumienie podczas rozmowy, dzięki czemu możesz słyszeć swój zespół pomimo hałasu maszyn lub kibiców na stadionie. Funkcja automatycznego tłumienia sprzężeń akustycznych inteligentnie eliminuje sprzężenia z radiotelefonami w pobliżu, zapewniając profesjonalną rozmowę, gdy stoisz blisko swoich współpracowników. Funkcja inteligentnego audio monitoruje hałas tła i dostosowuje poziom głośności bez Twojego udziału, gwarantując zawsze idealną głośność rozmów w trybie cyfrowym. Technologia audio IMPRES™ zastosowana w modelu R7 bezproblemowo współpracuje z akcesoriami Motorola, dzięki czemu za każdym razem wyraźnie słychać każde połączenie.

MOTOTRBO R7 zapewnia wyjątkową głośność, dzięki czemu członkowie zespołu mogą się komunikować w każdej sytuacji. Radiotelefon R7, wyposażony w doskonały głośnik, zapewnia fenomenalną głośność na poziomie 102 fonów. Jest w stanie poradzić sobie z hałasem przejeżdżających pojazdów. R7 ma również funkcję bardzo głośnego profilu audio, która pozwala uzyskać łączną głośność 107 fonów w radiotelefonie i podłączonych mikrofonogłośnikach, umożliwiając użytkowanie w najgłośniejszych miejscach.

MOTOTRBO R7 można sparować z akcesoriami, które zaprojektowano specjalnie po to, aby ułatwić użytkowanie i poprawić wydajność Twojej floty radiotelefonów. Mikrofonogłośniki i inne akcesoria pozwalają Ci szybko użyć radiotelefonu, nawet w głośnym otoczeniu, bez konieczności szukania cichego miejsca. Bardzo głośny profil w radiotelefonie R7 jest obsługiwany przez wiele akcesoriów specjalnie zaprojektowanych do tego modelu co oznacza, że wybór akcesoriów nie ma wpływu na jakość dźwięku. Starannie zaprojektowany port akcesoriów zapewnia solidną i niezawodną łączność z akcesoriami, a jednocześnie jest odporny na kurz i korozję

Radiotelefon MOTOTRBO R7 został zaprojektowany i przetestowany zgodnie ze standardami wojskowymi MIL-STD-810, co oznacza, że można z niego korzystać w każdych okolicznościach. Klasa szczelności IP66 i IP68 oznacza, że radiotelefony R7 są całkowicie pyłoszczelne i odporne na zanurzenie w wodzie na głębokość do 2 metrów przez 2 godziny, a także na strumień wody pod wysokim ciśnieniem z dowolnego kierunku. Bardzo duży ekran został wzmocniony, aby zapewnić odporność na uderzenia i ochronę przed upadkiem. Radiotelefony R7 są dostępne z atestami UL TIA-4950, dzięki czemu można ich używać w odpowiednich środowiskach zagrożonych wybuchem bez ryzyka zapłonu lub pożaru. Dodatkowo materiał obudowy został specjalnie zaprojektowany na potrzeby przemysłu medycznego, aby była ona odporna na uszkodzenia spowodowane środkami dezynfekcyjnymi i odkażającymi. Dzięki temu z radiotelefonu można korzystać bez ryzyka uszkodzeń przez wiele lat, pomimo jego czyszczenia i dezynfekowania.

Radiotelefony najlepiej się sprawdzają, gdy są łatwe w obsłudze i dłużej działają w terenie. MOTOTRBO R7, zasilane akumulatorami litowo-jonowymi i litowo polimerowymi, mają niewielką wagę i rozmiary, a jednocześnie zapewniają długi czas użytkowania. Samokalibrujące się akumulatory IMPRES® eliminują godziny przestojów spędzone na kalibrowaniu i regeneracji akumulatora, a ładowarki IMPRES maksymalizują cykle ładowania każdego akumulatora, dzięki czemu można w pełni korzystać z tego urządzenia. W celu ochrony przed nieautoryzowanym użyciem, urządzenie wyposażono we wbudowane zabezpieczenia oraz funkcje zdalnego wyłączania i blokady radiotelefonu, co oznacza, że z Twojej sieci mogą korzystać wyłącznie upoważnione osoby. Dzięki bezprzewodowemu programowaniu i aktualizacji za pomocą Wi-Fi można aktualizować radiotelefony bez konieczności wycofywania ich z pracy w terenie.

Jako najlepszy radiotelefon w systemach MOTOTRBO, R7 zapewni Twojemu zespołowi łączność w kluczowych momentach. Urządzenie posiada funkcję PTT („naciśnij i mów”) zapewniającą natychmiastową łączność z Twoim zespołem i z dyspozytorami, dzięki czemu nie musisz się już martwić zasięgiem sygnału i polegać na sieciach obsługiwanych przez innych operatorów. Radiotelefony R7 cechują się doskonałą czułością odbiornika, co pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości na granicy zasięgu, gdzie inne radiotelefony mogą napotkać problemy. Radiotelefony MOTOTRBO R7 mogą być używane do komunikacji między urządzeniami w terenie, a jednocześnie są kompatybilne z każdym typem systemu MOTOTRBO; niezależnie od tego czy instalacja ma charakter lokalny, czy jest to sieć obejmująca cały kraj.

Radiotelefon MOTOTRBO R7 wyposażony jest w duży 2,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QVGA (320 x 240 pikseli) zapewniający użytkownikom łatwy dostęp do potrzebnych informacji. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi i dużemu ekranowi odczytywanie tekstu i poruszanie się po menu jest intuicyjne i szybkie. Dokładnie tego oczekujesz od urządzenia do łączności krytycznej. Ekran domyślnie wyświetla odpowiednie informacje, takie jak kanał łączności, a jedno naciśnięcie przycisku umożliwia użytkownikom łatwe przejście do często używanych czynności.

MOTOTRBO R7 jest wyposażony we wbudowaną łączność Wi-Fi 5 i Bluetooth® 5.2, dzięki czemu połączenia między radiotelefonami, źródłami danych i akcesoriami są proste i szybkie. Nowoczesna łączność zapewniana przez te technologie zwiększa przepustowość, jednocześnie minimalizując zużycie energii, dzięki czemu urządzenia mogą pracować bardzo długo. Dzięki radiotelefonowi R7 można uzyskać dostęp do powiadomień z systemów monitoringu, alertów z czujników gazu, wiadomości tekstowych od współpracowników i wiele więcej. Przy intensywnej łączności istnieje ryzyko przeciążenia kluczowych pracowników informacjami; radiotelefon R7 zmniejsza to ryzyko, nadając priorytet tylko tym alertom, które zapewniają bezpieczeństwo Twoim pracownikom i klientom, utrzymując wysoką wydajność i bezpieczeństwo.

Akcesoria

Dźwięk

Głośny i wyraźny, z myślą o komforcie i wygodzie noszenia

Gama przewodowych i bezprzewodowych akcesoriów audio umożliwia dostosowanie działania urządzenia. Bluetooth 5.2 zapewnia szybką i bezpieczną łączność bezprzewodową, a smukły i kompaktowy port akcesoriów przewodowych GCAI-mini został zaprojektowany z myślą o łatwości noszenia urządzenia. MOTOTRBO R7 jest wyposażony w opcję bardzo głośnego profilu audio, zgodnego z kilkoma mikrofonogłośnikami i słuchawkami kamuflowanymi, i przeznaczoną do pracy w rejonach o wysokim poziomie hałasu.

Zasilanie

Maksymalna moc na najdłuższy czas pracy

Nasze lekkie i wytrzymałe akumulatory zapewniają energię wystarczającą na całą zmianę, gwarantując, że Twój radiotelefon MOTOTRBO R7 będzie działał wtedy, gdy go potrzebujesz. Dzięki różnym elastycznym rozwiązaniom ładowania można ładować jeden lub do sześciu akumulatorów jednocześnie, przez co radiotelefony są zawsze gotowe na następną zmianę.

Przenoszenie

Bezpieczny, łatwy dostęp

Wybieraj spośród plastikowych futerałów i klipsów do paska, zaprojektowanych tak, aby przymocować radiotelefon do ciała, i zapewnić łatwy dostęp do radiotelefonu R7, gdy go potrzebujesz. Dzięki rozwiązaniom do przenoszenia modelu R7 Twój zespół może korzystać z urządzenia bez użycia rąk i skupić się na swoim zadaniu.

Anteny

Z myślą o łatwości noszenia

Anteny Motorola Solutions do modelu R7 zapewniają wygodę przy jednoczesnej wysokiej wydajności. Krótkie i elastyczne anteny nie przeszkadzają w noszeniu urządzenia ani użytkowaniu w środowiskach o znaczeniu krytycznym.